Strona główna » Kontakt

Kontakt

CENTRALA
tel. (65) 540 36 14
fax (65) 540 36 18
mail@dobrowolski.com.pl</a >

GODZINY PRACY
Poniedziałek – Czwartek: 7.00 – 15.30
Piątek: 7.00 – 13.00

ZARZĄD SPÓŁKI
Henryk Siodmok - Prezes Zarządu
Damian Dobrowolski – V-ce Prezes Zarządu

tel. (65) 540 36 15, 540 36 17
fax (65) 540 36 18

Robert Mesjasz
Dyrektor Handlu Krajowego
lubelskie, podkarpackie
Robert.Mesjasz@dobrowolski.com.pl
tel. 601 796 747

Marek Hawro - Dyrektor Makroregionu Południe
dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie
Marek.Hawro@dobrowolski.com.pl
tel. 606 254 679

Dariusz Zagozda - z-ca Dyrektora Handlu Krajowego
Dyrektor Makroregionu
Północ
lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, łodzkie
Dariusz.Zagozda@dobrowolski.com.pl
tel. 785 119 116

Marcin Domżalski - Doradca Techniczno-Handlowy 
Kierownik Regionu Północ
warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, pomorskie, świętokrzyskie
Marcin.Domzalski@dobrowolski.com.pl
tel. 726 767 707

Zbigniew Proboszcz - Dyrektor Eksportu
zbigniew.proboszcz@dobrowolski.com.pl
tel. +48 723 115 119

Iryna Drozd – Manager Eksportu
Iryna.Drozd@dobrowolski.com.pl
tel. +48 601 177 086

Paweł Hylla – Koordynator Handlowy, Polska, EKSPORT
Pawel.Hylla@dobrowolski.com.pl
tel. +48 691 888 920

Malwina Bilicka - Specjalista ds. marketingu 

malwina.bilicka@dobrowolski.com.pl

tel. +48 722 118 111

 

Łukasz Sołtysiak - Dyrektor ds. Kooperacji i Produkcji Komponentów

Lukasz.Soltysiak@dobrowolski.com.pl

tel. 601 796 226

serwis@dobrowolski.com.pl
tel. (65) 540 36 14 wew. 340
fax (65) 540 36 18

Dariusz Bombiński - Dyrektor Serwisu
tel. 605 763 416

Marek Karmiński – Kierownik Działu Serwisu
tel. 601 584 688

Marek Pianowski – Technolog Serwisu, części zamienne

tel. 601 796 017

 

tel. (65) 540 36 14 wew. 317
fax (65) 540 36 18

Barbara Górczak – Główna Księgowa
Barbara.Gorczak@dobrowolski.com.pl

Formularz został wysłany, dziękujemy
Proszę wypełnić wymagane pola