Strona główna » Kontakt

Kontakt

CENTRALA
tel. (65) 540 36 14
fax (65) 540 36 18
mail@dobrowolski.com.pl

GODZINY PRACY
Poniedziałek – Czwartek: 7.00 – 15.30
Piątek: 7.00 – 13.00

ZARZĄD SPÓŁKI
Damian Dobrowolski – Prezes Zarządu

 

tel. (65) 540 36 15, 540 36 17
fax (65) 540 36 18

Robert Mesjasz – Dyrektor Handlu Krajowego
robert.mesjasz@dobrowolski.com.pl
tel. 601 796 747

Grzegorz Stawicki - Dyrektor ds. EKSPORTU
grzegorz.stawicki@dobrowolski.com.pl
tel. 601 177 086

Handlowcy:

Dariusz Zagozda - Przedstawiciel Handlowy , województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie

dariusz.zagozda@dobrowolski.com.pl

tel. 785 119 116

Piotr Urbaniak - Przedstawiciel Handlowy, województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie

tel. 782 118 112

piotr.urbaniak@dobrowolski.com.pl

Tomasz Adamczyk - Przedstawiciel Handlowy, województwa: opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie

tel. 601 796 006

tomasz.adamczyk@dobrowolski.com.pl 

Zbigniew Proboszcz – Przedstawiciel Handlowy, EKSPORT
zbigniew.proboszcz@dobrowolski.com.pl
tel. 723 115 119

Paweł Hylla – Koordynator Handlowy, EXPORT
pawel.hylla@dobrowolski.com.pl
tel. 691 888 920

 Łukasz Sołtysiak - Dyrektor Produkcji

lukasz.soltysiak@dobrowolski.com.pl

tel. 601 796 226

dig.serwis@dobrowolski.com.pl
tel. (65) 540 36 14 wew. 340
fax (65) 540 36 18

Dariusz Bombiński - Dyrektor Serwisu

tel. 605 763 416

 Marek Karmiński – Kierownik Działu Serwisu
tel. 601 584 688

 Krzysztof Witek – Zastępca Kierownika Działu Serwisu
tel. 601 796 017

tel. (65) 540 10 98
fax (65) 540 36 18

Tomasz Stróżyński – Kierownik Działu Planowania i Montażu

tomasz.strozynski@dobrowolski.com.pl

Zespół Cystern
Marcin Kusiak – Kierownik Zespołu Konstrukcji Cystern

Zespół Sprzętu Zimowego i Letniego
Mariusz Mazur – Kierownik Zespołu Konstrukcji Komunalnej

Zespół Mechatroniki i Technologii Procesowej
 Dominik Gawluk – Kierownik Zespołu Mechatroniki i Serwisu

Bogusław Skupski - Kierownik Działu Komponentów i Technologii boguslaw.skupski@dobrowolski.com.pl

Artur Ratajczak – Specjalista Technolog - Kontroler
artur.ratajczak@dobrowolski.com.pl

tel. (65) 540 36 14 wew. 317
fax (65) 540 36 18

Barbara Górczak – Główna Księgowa
barbara.gorczak@dobrowolski.com.pl

Formularz został wysłany, dziękujemy
Proszę wypełnić wymagane pola