Strona główna » Kontakt

Kontakt

CENTRALA
tel. (65) 540 36 14
fax (65) 540 36 18
mail@dobrowolski.com.pl

GODZINY PRACY
Poniedziałek – Czwartek: 7.00 – 15.30
Piątek: 7.00 – 13.00

ZARZĄD SPÓŁKI
Henryk Siodmok - Prezes Zarządu
Damian Dobrowolski – V-ce Prezes Zarządu

 

tel. (65) 540 36 15, 540 36 17
fax (65) 540 36 18

Robert Mesjasz – Dyrektor Handlu Krajowego,
Robert.Mesjasz@dobrowolski.com.pl
tel. 601 796 747

Marek Hawro - Dyrektor Makroregionu Południe
dolnośląskie, opolskie, śląskie
Marek.Hawro@dobrowolski.com.pl
tel. 606 254 679

Bartłomiej Mruk - Doradca Techniczno-Handlowy
Kierownik Regionu Południe
małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie.
Bartlomiej.Mruk@dobrowolski.com.pl
tel. 725 113 117

Dariusz Zagozda - z-ca Dyrektora Handlu Krajowego,
Dyrektor Makroregionu Północ
lubuskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie
Dariusz.Zagozda@dobrowolski.com.pl 
tel. 785 119 116

Marcin Domżalski - Doradca Techniczno-Handlowy,
Kierownik Regionu Północ
kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie.
Marcin.Domzalski@dobrowolski.com.pll  
tel. 726 767 707

Stanisław Sumera - Doradca techniczny
mazowieckie
Stanislaw.Sumera@dobrowolski.com.pl
tel. 602 450 250

Zbigniew Proboszcz - Eksport Manager - Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Kraje Bałtyckie, Ukraina, Rosja, Chiny.
zbigniew.proboszcz@dobrowolski.com.pl
tel. +48 723 115 119

Adrian Synoradzki - Eksport Manager - Wielka Brytania, Irlandia, Kraje Skandynawskie, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Holandia, Luxemburg, Węgry, Grecja, Kraje Bałkańskie.
Adrian.Synoradzki@dobrowolski.com.pl
tel. +48 722 118 111

Iryna Drozd – Koordynator Handlowy, EKSPORT
Iryna.Drozd@dobrowolski.com.pl
tel. +48 601 177 086

Paweł Hylla – Koordynator Handlowy, Polska, EKSPORT
Pawel.Hylla@dobrowolski.com.pl
tel. +48 691 888 920

 Łukasz Sołtysiak - Dyrektor Produkcji
Lukasz.Soltysiak@dobrowolski.com.pl
tel. 601 796 226

serwis@dobrowolski.com.pl
tel. (65) 540 36 14 wew. 340
fax (65) 540 36 18

Dariusz Bombiński - Dyrektor Serwisu
tel. 605 763 416

Marek Karmiński – Kierownik Działu Serwisu
tel. 601 584 688

Krzysztof Witek – Zastępca Kierownika Działu Serwisu, części zamienne
tel. 601 796 017

 

tel. (65) 540 36 14 wew. 317
fax (65) 540 36 18

Barbara Górczak – Główna Księgowa
Barbara.Gorczak@dobrowolski.com.pl

Formularz został wysłany, dziękujemy
Proszę wypełnić wymagane pola